dritare te drurit te perdorura

Shitet nga: skender 27 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Burim
shes ose ndrroj 12 dritare me dimensione 140x80 dhe tri dyer ballkoneve me dimensione 80x200 plus dera e hymjes me dy krih me dimensione 200x120 ,dyert dhe dritaret jan te perdorura por jan te rujtme jan slloven me kiper plus jan me roleta te brendshme ,shiten ose bej ndrrim me ndonje skuter flm ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim