dyrer dhe dritare

Shitet nga: lami plast 05 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
kemi dyer dhe dritare nga plastika po ashtu edhe na alomini te interesuarit te kontaktojn ne numrin 049481886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim