shes agregatin ne gjendje te rregullt 4.5 kw

Shitet nga: kujtim 09 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Burim
shes agregatin ne gjendje te rregullt pune ,agregati eshte i mire siq shihet ne foto mua nuk me duhet aq i madh se i posedoj edhe dy me te vegjel punu me te skam hiq provu e kam, punon mire dhe jep rrym mire e kam provu me mjete te punes elektrike qe duan rrym shum as nuk ju ndrrojke zani,ma shum sdi per te se se kam provu sinqerisht,arsyeja se e shes eshte se nuk me duhet dhe e shes me nje qmim te volitshem info ne tel mundeni me ardh edhe me provu qmimi 190 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim