Koshere me Porosi

Shitet nga: Xhavit Ramqaj 08 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes Koshere me porosi te kualitetit te lart per me shum info 044-282-680 044-568-540 viber 049 598-539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim