Derë alumini

Shitet nga: veton 05 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera në gjendje të rregullt
Kualitet i lartë
Dimensionet: 110 x 210

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim