Derë alumini

Shitet nga: veton 06 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kualitet i lartë, dimensionet: 110 x 210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim