Dritare te perdorura

Shitet nga: adssdd 13 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritare te perdorura per me shum info 044837879 gjendemi ne istog ... ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim