Dritare

Shitet nga: Halil 05 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dritaret e perdorura jan me dimensione te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim