Dritare

Shitet nga: veton 06 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri 12 copë, dimensionet: 80 x 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim