Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Privat 07 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 8 dritare prodhim slloven me dimensione: 80x1.40. Çmimi shumë i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim