Dyer te plastikes dhe te drurit

Shitet nga: Musa Ademaj 06 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten gjasht copa dyer te plastikes dhe dy te tjera te drurit . Dy prej dyreve te plastkes jan te dy kaheve djthtes dhe majtes . Kurse gjasht te tjerat jan me permasa 2m me 80 standart dyer te ballkonit.gjithashtu shes edhe gjera te tjera . Qmimi behet sipas marrveshjes . Te interesuarit le te kontaktojn ne nr e telefonit 044977410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim