Limona të shartuar .Duke filuar nga 5 euro

Shitet nga: Besi 13 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten rreth 400 fidane limona duke filluar nga 5 euro.
Keto dy shifen edhe në foto.Çmimi eshtë 150 euro për copë.mund të diskutohet çmimi.
Për ma shumë për fidane tjera mund të lexoni ne Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Flora-Bim%C3%AB-mjek%C3%ABsorePem%C3%AB-dhe-Perime/585084091586425?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim