Lule Fokus 3 metra e Gjat

Shitet nga: Xxxx 24 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Fokus 3 metra e gjat dhe shum e gjër e mbajtur mir ne gjendje te rregullt.

Qmimi: ME MARRVESHJENuk ka shpallje të vizituara
Në fillim