Lule Fokusi

Shitet nga: naser 14 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
lule fokusi,gjatsia 2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim