Lule dekuruese

Shitet nga: Qendrim 28 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule dekuruese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim