Lule dekuruese

Shitet nga: Qendrim 27 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
lule dekoruese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim