Lule dekuruese

Shitet nga: Qendrim 27 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
lule dekuruese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim