Pisha shume të mira dhe lirë

Shitet nga: Besi 31 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
Pisha si në foto lartësia 1.5-2,2 m
Janë rreth 500 fidane.
Me shumicë çmimi i diskutueshem


Për më shumë shikoni në FB:
https://www.facebook.com/pages/Flora-Bim%C3%AB-mjek%C3%ABsorePem%C3%AB-dhe-Perime/585084091586425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim