Shitet luleja

Shitet nga: ##### 22 Nën 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule me gjemba.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim