Mobilje,dhome gjumi,etj

Shitet nga: Valdet 23 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten mobiljet e perdorura por ne gjendje te mire dhe te shfrytzueshme, mund te shiten edhe komplet edhe ndaras nje nga nje sipas nevojes.

Dhome gjumi: 180 euro
Kauq kthese: 120 euro
Vitrine paradhome: 90 euro
Dollap (orman) : 70 euro
5 cop Llampa ndriquese(llustera): 60 euro
3 cop Set tavolina: 30
Televizor samsung 50 euro
Etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim