ZBRITJE DHOMA GJUMIT viber +38344152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 02 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek. ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin viber +38344152077 dhe +38649152077 transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +38649152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Artan Shillova Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto./.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim