ZBRITJE DHOMA GJUMI VIBER +38344152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 07 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm gjitha llojet e mobiljeve
tel +37744152077 viber &+38649152077 viber
secila dhom e gjumit e ka qmimin ne foto
per me shum na kontaktoni ne telefon
transporti dhe montimi falas ne gjith kosoven,,
Moberia Art Dizajn Ferizaj
bejm transportin edhe per Zvicer
POROSIT MUNDENI TI BENI ONLINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim