Kuzhinë dhe Frigorifer

Shitet nga: Luli 27 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina dhe frigoriferi ne gjendje te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim