Garnitura klasike 3,2,1, transporti Kosove dhe CH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: art design 13 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura klasike model i ri komoleti esht 3,2,1
Transporti ne ter Kosoven falas
Bejm transportin edhe ne ter Zvicren, cmimi i transportit per ne CH kushton 400 frang pagesa mas arritjes te mobiljeve
Porosit online ne viber +38344152077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim