Shes mobiljet

Shitet nga: Xhemë 02 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rrethoren se bashku me mbulojat, jastekët, tavolinen dhe tepihun. Tgjitha janë ne gjendje te rregullt, rrethorja ka edhe nje pjese shtesë por per shkak te hapsires se pamjaftueshme nuk e kemi vendosur ne sallon, poashtu dy 3shet e rrethojes shtrihen per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim