ROLETE KLASIKE NGA ALUMINI DHE PVC

Shitet nga: Mentori 10 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA KLASIKE NGA PVC 22 euro/ROLETA KLASIKE NGA ALUMINI 40 euro / 9 euro RPLETA VENECIANE 8 euro /DYER HARMONIK 42 euro /PERDE ROLLO 13 euro PERDE ZEBRA 24euro/VENECIANE NGA DRURI 42 euro TE GJITHA KETO QMIME JAN TE CEKURA ME MATJE DHE MONTIM - VIBER +37744739411.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim