Banak / Shrank

Shitet nga: Kushtrim 29 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Shranki eshte i montuar dhe eshte perdorur rreth nje vit.

viber +37744548849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim