8 Karrika Druri

Shitet nga: ******** 14 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 8 karrika druri shum te mira dhe me qmim shum te volitshem.Karrikat gjenden ne gjendje te rregullt .Pres bleres serioz.Kontakto edhe me viber : +37744306485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim