Karrika

Shitet nga: kabashi 06 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 60 karrika jon shum pak te Perdorme vin nga Suedia Qmimi slipas marrveshje
Telefononi ne Vajber 0046735395467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim