Karrika

Shitet nga: Fehmi 02 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika te ardhura nga Austria material inoks edhe plastik fleksibile shum te forta sasia 40copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim