Tavolin 140x90cm

Shitet nga: Olti 01 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen 140x90 e bleme para 1muaj, e bleme ne Lesna 370€. Shitet 200€ i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim