Tavolina

Shitet nga: Limi & AG 22 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina per dhome dite ( sallon ), model Skandinav !
Na vizitoni ne Facebok ne kete adrese : Limi & AG-Pronari Florim S Ferati !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim