Top Seria A 2015-16

Shitet nga: Adnan 04 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lodra
Shes topin, me to luhet edhe tash ne Itali ekipet e mëdha si prsh: Milan, Juventus, Inter, Napoli etj. Viti i prodhimit 2015 data e skandimit Infinit hehe njs pak hjg.
Ma ka pru daja pi Zvicrre, originall osht, skom lujt me to, se sguxojsha me qit jasht se u tusha po ma vjedhin, atje veq ni plak e Zvicrres e ka pas pak e ka perdor, ajo ish pas kan futballerk aso kohe kish pas lujt per Baselin
Arsyeja pse pe shes osht se pom duhen paret me ble ni kosmodisk se marova pi shpine te interesuarit mund te thirrin ne nr ma posht kerkoj thirrje serioze dhe korrekte ju Mirpres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim