Frigorifer

Shitet nga: Agron 14 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer me ngrimje te thell shum pak I perdorur....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim