Frigorifer industrial

Shitet nga: Goni 13 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigorifer industrial per ngrimje te thell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim