Rezervar

Shitet nga: xxxx 20 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes rezervarin per uje 1200 litra i ri i pershtatshem edhe per bjeshke per ma shum info ne numrin 044 205 311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim