Kamine

Shitet nga: Lul Maleshaj 05 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes kaminen te integruar me furr per pjekje eshte e ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim