Shporet Siemens 3 frazor

Shitet nga: Hajdin 22 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporet 3 frazor i ri i ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim