Shporet elektrik

Shitet nga: Shqipdon 06 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim