Makinë larse

Shitet nga: Makinë larse 02 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet rroba-larsja, shum pak e perdorur ne gjendje shum te mir dhe shum e ruajtur me garancion, perparsi ka sepse ka hapsir te madhe per larje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim