RROBALARESE

Shitet nga: syl 31 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet rrobalarsja me qmim te volitshem nr 049356038 044 356038 dhe viber +38649356038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim