KALLDAN PER NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Kreshnik 21 Gsh 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES KALLDAN PER NXEMJE QENDRORE KA 70KW KALLDAJA ESHTE E PERDORUR 2 VITE KALLDAJA BON TE PERDORET ME DRU QYMUR ESHTE SHUM E RUJTME FIRMA CENTROMETALL


VIBER +37745 416 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim