Kalda per nxemje qendrore

Shitet nga: Xhelal Ramqaj 01 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalda per nxemje qendrore te perdorur dy vite.
Kaldaja eshte me kapacitet prej 27KW dhe shume i ruajtur. Sherben edhe per zierje dhe fergim, siq shifet edhe ne foto, cmimi mund te negociohet
Pres bleres serioz, per informata ma te hollesishme mund te lajmeroheni ne tel 044 252403 cdo dite prej ores 13 - 21.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim