Kamin

Shitet nga: xhafer 22 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
2 vjet i perdorun ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim