Nxehmje qendrore italiane

Shitet nga: Mentor 04 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxehmje qendrore italiane shum pak e perdorum(1muaj) eshte me dru me qymyr edhe me pilet.
Cmimi Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim