Nxemje me tulla

Shitet nga: lluga, istog 12 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemja eshte ne gjendje te rregullt, punon shume mire. Eshte e perdorur nje kohe te shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim