Nxemse me tulla (Aeg)

Shitet nga: Veton 26 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen me tulla (Aeg), me termostat ne gjendje shume te mire, pothuajse e re.Eshte shume pak e perdorur, vetem 2 here. E pershtatshme per shtepi ose zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim