Termo

Shitet nga: Mani 21 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3.5 kw ne gjendje te mire teknike jo shume e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim