Termo

Shitet nga: Mani 30 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3.5 me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim