Aksesore te veqante,punim dore edhe me porosi

Shitet nga: Pune dore 26 Gsh 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Për femra
Qafore te punuar me dore,Mundeni edhe sipas porosise me ngjyre apo qfaredo modeli qe deshironi nga qaforet,unazat,dhe ato per dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim